Teresa & Greg

Teresa&Greg

Firmę Cracow Wedding prowadzą w 100% profesjonalistki.
Razem z mężem nie wyobrażamy sobie organizacji ślubu jak i wesela bez CracowWeddings.
Od momentu pierwszego spotkania z koordynatorką  do momentu ostatnich godzin wesela byliśmy cały czas pod okiem organizatorki.
Panie są wyrozumiałe, cierpliwe i bardzo ciepłe. Przedstawiają nowatorskie pomysły z branży ślubnej, znają trendy panujące nie tylko w Polsce ale i za granicą. Znają doskonale język angielski co ułatwiło nam komunikację. Panie potrafią zaskakiwać miejscami, w których można zorganizować  wesele.  Pomimo, że wydawało nam się z mężem, że znamy Kraków, dzięki Paniom organizatorkom zobaczyliśmy jeszcze wiele ciekawych miejsc między innymi najpiękniejsze, w którym zdecydowaliśmy się zorganizować nasze przyjęcie weselne.
Wspaniałe jest to, iż Panie są bardzo wyrozumiałe i potrafiły się dostosować do naszych godzin pracy i zawsze znalazły dla nas czas. Najlepszym dowodem na to jak CracowWeddings potrafi zorganizować ślub i przyjęcie jest to, że z mężem otrzymaliśmy mnóstwo informacji z podziękowaniami oraz pozytywnych opinii od gości z Polski jak i z zagranicy o jakości i standardzie naszego ślubu i wesela.

Pozdrawiamy Teresa i Greg Z.

Skontaktuj się z nami!

w najwygodniejszy dla siebie sposób:

telefonicznie:
Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

e-mailowo: office@cracowweddings.com