Justyna & Marcin

Justyna i Marcin

Vancouver, 21-01-2009

O ślubie zaczęliśmy myśleć rok wcześniej. Nie wiedzieliśmy jeszcze wtedy ani kiedy on się odbędzie ani ile osób chcielibyśmy zaprosić na wesele ani w jakiej formie miałoby być wesele. Byliśmy kompletnie „zieloni” w temacie. Tuż przed naszym wyjazdem udało nam się spotkać z panią Magdaleną Piotrowicz, która wykazała się olbrzymim zrozumieniem w stosunku do naszego niezdecydowania, która podsunęła nam masę inspirujących pomysłów i zasugerowała czas bożonarodzeniowy jako dobry termin na ślub. Propozycja ta bardzo nam przypadła do gustu i w efekcie nasz ślub odbył się w Krakowie, 27 grudnia 2008.
Chcielibyśmy w tym miejscu podkreślić, iż wkrótce po naszym wstępnym spotkaniu z panią Magdą (koniec grudnia 2007) wyjechaliśmy do Kanady a ponownie przyjechaliśmy do Polski dopiero 2 grudnia 2008. W tym czasie zdalnie podpisaliśmy umowę z firmą CracowWeddings a pani Magda i pani Justyna załatwiały wszystko w naszym imieniu. Wielki ukłon w stronę firmy CracowWeddings za elastyczność, za możliwość współpracy przez Internet i za możliwość komunikacji pomimo różnicy czasu (9 godzin).
Ślub mieliśmy piękny, wesele wspaniałe, a nasi goście wciąż wspominają ten dzieo i mówią, że nasze wesele było najlepszym, na jakim byli. To wszystko nie byłoby możliwe bez pomocy pao Magdaleny Piotrowicz i Justyny Mendakiewicz. Panie zajęły się dosłownie wszystkim – od szukania lokalu na wesele, zamawiania zaproszeń, poprzez wynalezienie fotografa, kamerzysty, DJa, fryzjera, makijażystki, florystyki, barmana, po ustalanie terminów, zakup alkoholu czy zamówienie prezentów dla gości w postaci bombek choinkowych z naszymi imionami – i wielkie im za to dzięki! Wykazały się przy tym niesamowitą wręcz cierpliwością, ze stoickim spokojem przyjmowały zmiany naszych koncepcji, a jednocześnie miały mnóstwo ciekawych pomysłów. A co najważniejsze, wykazały się olbrzymim zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Serdecznie polecamy firmę CracowWeddings i panie Magdę i Justynę. Są to osoby doskonale znające się na tym co robią, z którymi współpraca to sama przyjemność.

Z podziękowaniami,

Justyna Jarzębińska i Marcin Machura

Skontaktuj się z nami!

w najwygodniejszy dla siebie sposób:

telefonicznie:
Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

e-mailowo: office@cracowweddings.com