Asia & Arek

Asia i Arek

Może zaczniemy od samego, samiuśkiego początku...
Decyzje o ślubie podjęliśmy bardzo spontanicznie :) na przełomie stycznia i lutego bieżącego roku (tj. 2008). Datę wyznaczyliśmy na 06 wrzesień 2008 r. Chcąc się zorientować jak w ogóle się do tego zabrać poszukaliśmy w Internecie firm zajmujących się organizacją takich „imprez”. Wysłaliśmy kilka maili z zapytaniem „co i jak”. Na odpowiedzi nie czekaliśmy długo i w ciągu jednego lub dwóch dni otrzymaliśmy wiadomości z załączonymi ankietami, które należało wypełnić i odesłać.
I tu zaskoczenie: na 5 firm, które nam odpowiedziały, 4 od razu nakłaniały nas do podpisania umowy na organizację ślubu i przyjęcia bez uprzedniego przesłania nam oferty wstępnej lub jakichkolwiek wskazówek co mają do zaoferowania.
Pani Magda z CracowWeddings jako jedyna przesłała nam ogólna propozycję sporządzoną na podstawie wypełnionej przez nas ankiety. Miło było poczuć, że ktoś już na początku stara się zaufać człowiekowi, a nie tylko zależy mu na kolejnym „bezosobowym” kontrakcie...
Oczywiście odrzuciliśmy wszystkie inne firmy i skupiliśmy się na korespondencji z CracowWeddings!!! NASZ WYBÓR OKAZAŁ SIĘ STRZAŁEM, NIE W 10, LECZ W 100 :).
Cała reszta spotkań i przygotowań szła jak po maśle. Za każdym razem byliśmy zadowoleni z przedstawianych nam ofert i propozycji – zaznaczmy, że należymy raczej do wybrednych oraz wiedzących czego chcą ludzi i trudno jest nam „wcisnąć” coś czego nie chcemy.
Decydując się na skorzystanie z usług konsultanta wybraliśmy opcję kompleksowej organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Przygotowania z CracowWeddings możemy określić jako najsympatyczniejszy i najmilszy czas spędzony na wybieraniu, decydowaniu i ustalaniu wszystkiego co z tym najważniejszym w naszym życiu dniem było związane. Nie mieliśmy żadnych problemów, kłótni ani sprzeczek, jak to bywa u innych par (a nasłuchałam się wiele od koleżanek samodzielnie organizujących ślub).
Praca z CracowWeddings to sama przyjemność!!! Oddając organizację ślubu i wesela w ich ręce możecie być pewni, że stworzą niespotykaną atmosferę tego dnia.  Mało tego zamiast skupiać się na wykonywaniu telefonów, negocjowaniu cen, umawianiu spotkań i użerania się z różnymi typami ludzi, będziecie mogli na spokojnie myśleć nad nowymi pomysłami na ten dzień, przygotowywać się i czasami troszkę pomarudzić :). A co jest też bardzo ważne (znamy to z autopsji) jest jeszcze jeden bardzo ważny element – ceny. Sami w życiu nie wynegocjujecie tak atrakcyjnych!
Podsumowując: jest to naprawdę najlepszy wybór, gdybyśmy mieli raz jeszcze decydować nie wahalibyśmy się ani chwilki.

Pozdrawiamy i dziękujemy za wszystko!!!
Joanna i Arkadiusz Gawlik

Skontaktuj się z nami!

w najwygodniejszy dla siebie sposób:

telefonicznie:
Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

e-mailowo: office@cracowweddings.com