Anna & Maciej

Anna&Maciej

Ach co to był za ślub!
Wielkie uznanie i ogromne podziękowania dla firmy CracowWeddings. Profesjonaliści w każdym calu. Sprawdzone i niezawodne punkty programu oraz doświadczenie, fachowość, otwartość i olbrzymie zaangażowanie sprawiły, że nasz ślub i przyjęcie weselne były niepowtarzalnym wydarzeniem dla nas i naszych gości.
Wiedzieliśmy komu w tym względzie zaufać :). Wszystko było profesjonalnie przygotowane, co nie jest tylko naszą opinią. Goście do dziś wspominają wspaniałą zabawę i atmosferę, a my cieszymy się, bo zaoszczędzony czas mogliśmy poświęcić sobie.
Wszystko było takie, jak sobie wymarzyliśmy. Nastrojowy  ślub w małym drewnianym kościółku. Wesele w drewnianej karczmie, w pięknym otoczeniu zielonych lasów, łąk i pól, w urokliwym i malowniczym Kościelisku. Bryczki i zasiągi nadały niepowtarzalny charakter. Znakomita góralska muzyka wykonywana na żywo przez kapelę rozbawiła uczestników imprezy oraz zaprawiła do wieczornych tańców. Parkiet cały czas był pełny, a spontanicznie organizowane przez didżeja zabawy porywały wszystkich gości do wspólnej zabawy. Dodatkowym uatrakcyjnieniem przyjęcia były serwowane, tradycyjne regionalne potrawy, potrafiące zaspokoić apetyt najwrażliwszych smakoszy. Dopełnienia całości dodała piękna dekoracja – wspaniałe kompozycje kwiatowe niczym wyczarowane z bajkowego ogrodu, przeszły najśmielsze oczekiwania. Wszystkie ozdoby trzymały się jeszcze długo po weselu, a ususzone również nie tracą na swojej dekoracyjności. Uroczysty nastrój, plastyczna oprawa i i widowiskowy charakter dostarczył wszystkim mnóstwo niezapomnianych wrażeń, które na pewno długo będą wspominali.
Właśnie o takim weselu marzyliśmy! Nasi przyjaciele i bliscy byli naprawdę zachwyceni, gratulowali nam cudownego przyjęcia ślubnego (niektórzy nawet mówili, że to najlepsze na jakim byli), co w ogromnej mierze jest zasługą CracowWeddings. Do tej pory sądziłam, że na własnym weselu nie można się tak dobrze bawić … a tu niespodzianka! Nie schodziliśmy z parkietu do białego rana i żałujemy, że nie możemy zrobić jeszcze jednego ;).
Śmiało możemy stwierdzić, że duet Pań – Magdy i Justyny – jest podstawą udanego przyjęcia weselnego. Wasza elegancja, dyskrecja, poczucie humoru i świetne pomysły uczyniły ten wieczór, pierwszy wieczór naszego małżeństwa, cudownym. Jesteśmy Paniom wdzięczni za miłą obsługę, wszystkie fachowe rady, maile z dobrym słowem i otuchą, życzliwość oraz ogromną empatię. No i oczywiście za świetną stronę internetową, dzięki której trafiliśmy do Pań :).
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy CracowWeddings, a wszystkim zastanawiającym się nad wyborem konsultanta ślubnego szczerze polecamy.
Pozdrawiamy ciepło i życzymy dalszych sukcesów w uszczęśliwianiu młodych par.
       
uploads/referencje/podpis.jpg uploads/referencje/wrzos_grafika.jpg
Sochaczew, 14 października 2009 roku

Skontaktuj się z nami!

w najwygodniejszy dla siebie sposób:

telefonicznie:
Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

e-mailowo: office@cracowweddings.com