Angelika&Piotr

Angelika&Piotr

Proszę nam wierzyć, przygotowania do ślubu i wesela naprawdę nie muszą być uciążliwe i kojarzyć się jedynie z czasochłonnymi wyjazdami i niekończącymi negocjacjami w sprawie dziesiątek, niezbędnych przy tego typu uroczyści, detali. Z CracowWeddings, a przede wszystkim z Panią Magdą, ten żmudny proces może stać się całkiem przyjemny, a co chyba najistotniejsze, zapewniający wspaniały efekt.
Dla nas ważna okazała się cierpliwość i wytrwałość Pani Magdy, a także optymizm, który był szczególnie przydatny w końcowej fazie przygotowań, kiedy nasze znużenie tematem zmierzało już w kierunku bezwarunkowej kapitulacji;). Pani Magda potrafiła z entuzjazmem podejść nawet do najbardziej dziwnych pomysłów i w nieskończoność przedstawiać propozycje, które w końcu uzyskiwały naszą pełną akceptację.  Nasze, czasem nie do końca sprecyzowane, pomysły szybko stawały się rzeczywistością, która potrafiła zaskoczyć nas mnogością rozwiązań. Z CracowWeddings rzeczy niemożliwe stają się osiągalne!
Serdecznie dziękujemy Pani Magdzie za zaangażowanie, cierpliwość i inwencję. Jesteśmy wdzięczni za spokój i opanowanie, za przekonanie, że: „na pewno wszystko będzie pięknie”.  U nas naprawdę wszystko było pięknie :), co mogą potwierdzić także nasi Goście. Polecamy CracowWeddings wszystkim parom, które, oszczędzając swój czas i nerwy, pragną cieszyć się tym niezwykłym dniem w wymarzonej przez siebie oprawie. Jeśli przygotuje go Pani Magda będzie on na pewno jedyny, cudowny, niezapomniany, ……

Angelika i Piotr

Skontaktuj się z nami!

w najwygodniejszy dla siebie sposób:

telefonicznie:
Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

e-mailowo: office@cracowweddings.com